Η ΝΝ μας στήριξε μέσω του 5ου Spetses Μini Marathon
H ΝΝ που μας στήριξε μέσω της χρυσής χορηγίας της στον 5ο Spetses Μini Marathon που πραγματοποιήθηκε στις 9-11 Οκτωβρίου 2015 στις Σπέτσες, δείτε σχετικό φωτογραφικό υλικό.
H ΝΝ που μας στήριξε μέσω της χρ
«Προσαρμογή του μαθητή με διαβήτη στο σχολικό περιβάλλον» | Ενημερωτική Ομιλία
Το Σάββατο 24 Οκτωβρίου 2015, ο σύλλογος της «ΠΕΑΝΔ» διοργανώνει ενημερωτική ομιλία με θέμα: «Προσαρμογή του μαθητή με διαβήτη στο σχολικό περιβάλλον».
Το Σάββατο 24 Οκτωβρίου 2015, ο σύλλογ