80.000 ευρώ συγκεντρώθηκαν για την ενίσχυση των σκοπών μας από τη Folli Follie
Με μεγάλη επιτυχία ολοκληρώθηκε το φιλανθρωπικό bazaar του Ομίλου Folli Follie που πραγματοποιήθηκε την Παρασκευή 6, Σάββατο 7 και Κυριακή 8 Δεκεμβρίου στη Γλυφάδα.
Με μεγάλη επιτυχία ολοκληρώθηκε το φιλα
Είδη πρώτης ανάγκης και σχολικά σε τρεις παιδικούς φορείς
Χάρη στην πολύτιμη δωρεά του «Fondation Entraide Hellenique de Lausanne», η Ένωση «Μαζί για το Παιδί» στα πλαίσια της υπηρεσίας της «Προσφέρω γιατί Νοιάζομαι» προσέφερε βοήθεια αξίας 6.000€ σε τρόφιμα,
To OPUS* μας για το παιδί
Το γνωστό café-bar-restaurant της Γλυφάδας, ΟPUS, στα πλαίσια της κοινωνικής του ευθύνης και της ευαισθησίας του απέναντι στα παιδιά, ενισχύει την Ένωση «Μαζί για το Παιδί» , δημιουργώντας ένα ξεχωριστ
«Όλοι Μαζί για το Παιδί»: Συγκεντρώνουμε παιχνίδια για τα παιδιά που έχουν ανάγκη
Στα πλαίσια της δράσης Όλοι Μαζί για το Παιδί, που διοργανώνει το ΣΚΑΙ και η Εθνική Τράπεζα, η Ένωση συγκεντρώνει παιχνίδια για περισσότερους από 20 φορείς παιδικής προστασίας.
Στα πλαίσια της δρά
«Είναι Σημαντικό να Προσφέρεις»: Μια εκστρατεία στήριξης άπορων οικογενειών
Η Ένωση «Μαζί για το Παιδί» επεκτείνοντας το πρόγραμμά της «Προσφέρω γιατί Νοιάζομαι» συνεργάζεται με τα Κοινωνικά Παντοπωλεία Αθήνας, Πειραιά και Θεσσαλονίκης, με στόχο την ανακούφιση τ