![](https://mazigiatopaidi.gr/wp-content/uploads/2024/04/original_10581235_10204800549397035_590003930_n.jpg)
Παραδόσεις σε ιδρύματα, σωματεία και οργανισμούς
Η Ένωση «Μαζί για το Παιδί» σε συνεργασία με την υπηρεσία της «Προσφέρω γιατί νοιάζομαι» παραδίδει είτε τρόφιμα είτε είδη ανάγκης σε πληθώρα ιδρυμάτων, σωματείων και οργανισμών.
Η Ένωση «Μαζί για το Παιδί» σε συνεργασία με την υπηρεσία της «Προσφέρω γιατί νοιάζομαι» παραδίδει είτε τρόφιμα είτε είδη ανάγκης σε πληθώρα ιδρυμάτων, σωματείων και οργανισμών.